Mléčné výrobky z našeho biomléka

docxKatalog mléčných výrobků ke stažení.docx

Skleněné obaly jsou zálohované 6,- Kč/ks.

kefír 05_lit

kefír BIO 1 lt, 0,5 lt 

Lahodný kysaný nápoj z kravského BIO mléka, které jsme doplnili o kefírové kultury.

 

Bílý jogurtjogurt bílý BIO 180g 

Klasický jogurt  zrající přímo ve sklenici, kterou pamětníci dobře znají. Pouze jsme nahradili staniolové víčko bajonetovým uzávěrem.

 

thumb Bifi jogurtjogurt bílý BIO BIFI 180g 

Bifidobakterie příznivě ovlivňují kyselost ve střevě a produkují vitamíny B a K - na rozdíl od laktobacilů a dalších kultur obsažených v jogurtech. Zvyšují také prokrvení střevní sliznice a zlepšují hybnost střeva. Vědci z toho vyvodili, že bifidobakterie pomáhají lépe regulovat pomalé zažívání a jsou tak ideálním denním doplňkem stravy.  

 

jogurt jahodajogurt ovocný jahoda BIO 180g 

Bio jahodová náplň do mléčných výrobků: bio jahody 45 %, bio třtinový cukr, voda, bio tapiokový škrob, zahušťovadlo: E 440i pektiny; bio koncentrát z karotky, jablka a černého rybízu, bio citronový koncentrát.

jogurt meruňkajogurt ovocný meruňka BIO 180g 

Složení: kravské bio mléko, jogurtová kultura, bio meruňka: meruňky 50 %, třtinový cukr 45 %, pektin E440i, koncentrát citronové šťávy, přírodní aroma.

 

 

jogurt vanilkaBIO jogurt ochucený vanilka 180 g

Složení: kravské bio mléko, jogurtová kultura , 6 % bio vanilková náplň do mléčných výrobků (bio třtinový cukr, voda, bio tapiokový škrob, bio koncentrát z karotky, jablka a dýně, bio citronový koncentrát, bio bourbon vanilkový lusk 0,1 %, přírodní aroma)
 

kakaový jogurt

kakaový jogurt BIO 180 g

Složení: kravské BIO mléko, jogurtová kultura, kakaové pyré (cukr, voda, kakaový prášek 6 %, modifikovaný škrob, oříšková pasta 2 %, kyselina  

 

jogurtový nápoj_borůvka_05_litjogurtový nápoj ochucený BIO 0,5 lt  0,33 lt

- jahoda, meruňka, borůvka, vanilka.

Bio jahodová náplň do mléčných výrobků: bio jahody 45 %, bio třtinový cukr, voda, bio tapiokový škrob, E 440i pektiny, bio koncentrát z karotky, jablka a černého rybízu, bio citronový koncentrát.

 

 

Bio meruňková složka: meruňky 50 %, třtinový cukr 45 %, gelující činidlo: pektin E440i, koncentrát citronové šťávy, přírodní aroma.

 Bio borůvková náplň do mléčných výrobků: bio borůvky 45 %, bio třtinový cukr, voda, bio tapiokový škrob, E440i pektiny, bio citronový koncentrát.

Bio vanilková náplň do mléčných výrobků: bio třtinový cukr, voda, bio tapiokový škrob, bio koncentrát z karotky, jablka a dýně, bio citronový koncentrát, bio bourbon vanilkový lusk 0,1 %, přírodní aroma.

 

jogurtový nápoj

jogurtový nápoj 0,5 lt 

Lahodný a osvěžující nápoj z kravského BIO mléka a jogurtových kultur.
 

zahrádka 2

čerstvý kravský sýr BIO - zahrádka 

Čerstvý kravský nezrající sýr z našeho BIO mléka, který jsme dochutili směsí bylinek ze zahrádky. 

 • Směs zahrádka do 0,5 % (cibule sušená, česnek sušený, paprikové floky)
   

  syrovátka 1_litsyrovátka BIO 1 lt  

  Osvěžující přírodní nápoj obsahující minerály, vitamíny, mléčné bílkoviny a laktózu. Je hojně využíván jako podpůrný prostředek při hubnutí, snižování cholesterolu, detoxikaci organismu i při posilování, tvarování svalů či podpory pevných zubů a kostí. Též vám může pomoci při stresu.
    

   máslo ve sklemáslo 200 g  

  Naše máslo z pasterované BIO smetany. Tu zpracovávají děvčata v malé máselnici, poté ručně dopracovávají a následně plní do skleniček. 
  Máslo je krásně žluťoučké a lahodné. Když ho spatřila 98letá babička u vnuka na stole, prohlásila „Jejda, to je máslo, které pamatuji jako dítě, když                                                       ho maminka doma udělala”.
   

  smetanasmetana 35% 0,3 lt  

  Výborná sladká smetana z kravského mléka s podílem min. 35% tuku. Velice vhodná ke šlehání - šlehačka je tuhá a vydrží. Pro labužníky doporučujeme též do kávy.
   

  Zakysaná smetana_2zakysaná smetana 200 g 

  Lahodná pasterovaná BIO smetana, kterou jsme naočkovali mléčnými kulturami. Doporučujeme především k čerstvému ovoci, například na jahody.

   

   

 • RUBELIT, s.r.o

  +420 566 567 102
  Rožná 189
  592 52 Rožná
  Nahoru